Bosch Aku Busilica GSB 18V-110 C Solo L-Boxx 0.601.9G0.30A
BOSCH
BOSCH
Napon akumulatora: 18 V
Prečnik bušenja u zidovima, maks.: 16 mm
Prečnik vijaka, maks.: 12 mm
EAN: 3165140956314
32.999,00 Din Sve cene su sa PDV-om.
Moguća je porudžbina
Dostava robe, čija je vrednost veća od 15.000 RSD (a ne prelazi težinu od 50kg bruto), je besplatna.
Opis
Bosch aku bušilica GSB 18V-110 C Solo L-Boxx 0.601.9G0.30A
  • Velika snaga: maksimalni obrtni momenat od 110 Nm pri uvrtanju i motor bez četkica za brz napredak pri radu
  • Otpornost: stezna glava od punog metala za najteže primene na gradilištu
Obim isporuke:
  • Bosch aku bušilica GSB 18V-110 C
  • Dodatna drška1 602 025 07X
  • L-BOXX 1361 600 A01 2G0
Napomena: uređaj se isporučije bez baterija i punjača
Garancija od 3 godine registrovana na ime kupca. Linku za registraciju možete pristupiti OVDE
  • Proizvođač: Robert Bosch Power Tools GmbH
  • Uvoznik: Robert Bosch d.o.o.
Recenzija (0)
0.0
Budite prvi koji će oceniti “Bosch Aku Busilica GSB 18V-110 C Solo L-Boxx 0.601.9G0.30A”
Nema recenzija.
Kataloški broj: 0 601 9G0 30A