bos shop posao

Posao: Magacioner – trgovac (Kragujevac)

Otvaramo radno mesto

“Magacioner – trgovac"

Konkurs je otvoren do 11. septembar 2024.
Prijavu možete poslati putem Infostud portala, na  adresi

Opšti profil radnika:

  • OBAVEZNA je motorička i fizička spremnost
  • Minimum 3. stepen obrazovanja, poželjno tehničkog smera
  • Upotrebljiv nivo poznavanja rada na računaru (Email, Web, Office, štampa na A4 umesto Letter…)
  • Kolegijalan i fleskibilan (posebno u vreme odmora i praznika)
  • Vozačka dozvola B kategorije (bez kaznenih poena)

Opis posla:

  • Praćenje zaliha, prijem i izdavanje robe
  • Vođenje računa o ambalaži
  • Pakovanje i ostala manipulacija robom
  • Komunikacija sa kupcima, dobavljačima, kolegama iz nabavke, kurirskim službama
  • Slanje robe na reklamaciju
  • Održavanje radnog prostora

Uslovi zaposlenja:

  • Radno vreme u dve smene, 5 + 1 dan (subota ili nedelja)
  • Obavezno nošenje radne uniforme
  • Sva zakonom propisana prava

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji prođu prvi krug selekcije.